Video

 - komplex cviků na páteř a klouby

Který si pro své účinky vysloužil název "zázračný"

Ukázka

Účinky cviků

 • 1

  Cviky, uvolní páteř obratel po obratli.

 • 2

  Jsou-li na nich srůsty - "solné můstky" uvolní se

  a tělo je vyloučí.
 • 3

  Pohybem obratlů se masírují jemné svaly okolo páteře,

  které se tímto uvolňují z časté křeče (spazma). Křeč jemných svalů okolo páteře způsobuje zdravotní problémy. Do meziobratlových plotének se nedostává voda, ploténky vysychají a ztrácejí pružnost. Ploténka pak snadno vyhřezne. Dotkne-li se míchy nebo nervového výběžku z páteře - člověk cítí bolest. - Obratel po obratli udělá pohyb dopředu, dozadu a do stran. Tímto se obrale uvolní, vytvoří se prostor pro výživu vyschlé ploténky i pro mikropohyb správným směrem.
 • 4

  Cvičením se zpevňují svaly okolo páteře.

  Člověk se dostává do lepší kondice a páteři se ulevuje.
 • 5

  Dobrých výsledků se dosahuje i při skolióze.

  S tímto mám osobní zkušenost.
 • 6

  Prevence

  Výzkumy ukázaly, že každý třetí člověk po 40. roce života a každý druhý člověk po 50. roce života má vyhřezlou ploténku. Nemusí o tom vědět do doby, kdy se neobvyklým pohybem, nebo vlivem nachlazení či stresu ploténka pohne a začne tlačit na míchu nebo nervový výběžek. Ohroženi tímto jsou lidé, kteří mají málo pohybu (dnes jsou to již i děti), lidé, kteří jsou dlouhodobě v nepřirozené pozici těla (zubaři, kadeřnice, ale také např. houslisté...) a lidé, kteří vykonávají dlouhodobě jednotvárnou manuální práci.

 

Co získáte?

 • 1

  Nástroj na zlepšení stavu páteře a kloubů

  60ti minutové video
 • 2

  Nástroj na zlepšení vitality a pohody

  cviky působí na harmonizaci energetických center a drah
 • 3

  Srozumitelné a snadno proveditelné cviky

  komplex jednoduchých a snadno proveditelných cviků i pro dříve narozené je ukázán a vysvětlen srozumitelným způsobem.
 • 4

  Vysvětlující textová část

  Video je doplněno textovou částí, která stručně vysvětluje principy nové kvantové biologie a pomůže vám udělat další možné kroky pro zlepšení zdraví a psychiky. Video ani texty nenahrazují lékařskou péči.

 

V pohodlí svého domova

 • 1

  Podle videa můžete cvičit

  tak často, jak to stav Vaší páteře vyžaduje a s ohledem na to, jak rychle změny chcete dosáhnout. Můžete cvičit klidně i dvakrát denně (upozorňuji, že video nenahrazuje lékařskou péči), pro lehčí stavy a prevenci postačí jedenkrát týdně. Video si můžete uložit i do svého mobilního telefonu a mít ho k dispozici i na své dovolené. Právě v rozpoložení, kdy jste mimo své povinnosti jsou účinky největší. Přesvědčuji se o tom každý rok, když v září vedu kurz v Chorvatsku na břehu moře.
 • 2

  Můžete objednat

  vyplněním níže uvedené objednávky a zaplacením částky 450 Kč vám bude na Vámi uvedený e-mail zaslán jednorázový přístupový kód k celému videu tak, abyste si ho mohli stáhnout do svého počítače. Stahování bude hotovo do 15ti minut. Buďte připraveni, že kód platí pouze na jedno přihlášení! Ihned po použití kódu tedy si tedy video uložte. Postupujte podle uvedeného návodu. Postup je jednoduchý, po jeho zvládnutí můžete okamžitě začít cvičit. Pokud upřednostňujete video na DVD, je cena 550 Kč včetně balného a dobírečného. DVD Vám bude zasláno na Vámi uvedenou poštovní adresu. V tomto případě, kód ke stažení videa zaslán nebude.

 

Objednávka:

Odesláním objednávky vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami. Seznamte se s nimi ZDE.

Video je mým duševním vlastnictvím. Prosím o respektování zákazu dalšího šíření nebo využívání pro komerční účely celého videa nebo jeho části bez souhlasu autorky.

Některé osobní zkušenosti cvičenců:

Schválně jsem s hodnocením čekala 14 dní, abych zjistila, jak jsem na tom s bolestmi páteře , které mně sužovaly po 16 let, a které mi na kursu už po dvou dnech cvičení zmizely! Vítězoslavně volám NEBOLÍ, NEBOLÍ.....

Olga Čechová

Hned po několika prvních lekcích se hybnost mé krční páteře zlepšila natolik, že se nemusím otáčet celá, ale postačí otočit hlavou, ale hlavně se celkový stav mé páteře zlepšil natolik, že jsem si vysloužila pochvalu masérky a na masáže už docházím pouze z frajeřiny...

RadmilaÚřenice

Hodně se mi líbí, jakým způsobem si pozdvihla jógu. Jde vše mnohem snáze a rozsah pohybu je daleko větší a cítím mnohem větší uvolnění...

MartinaPedagožka

Chodím na cvičení k paní Ivě už pátým rokem a je to pro mne něco, čeho bych se ve svém životě nerada zřekla. Každé cvičení mi přináší nejen protažení těla, ale i uvolnění psychické a duševní. Cviky jsou velmi příjemné a atmosféra pod vedením paní Ivy je velmi příjemná a uvolňující. Přátelské prostředí a speciální cvičení, které Vám protáhne každý kousek těla a i místa o kterých ani nevíte, že je máte, je perfektní. Doporučuji všem.

Hankadůchodkyně

Třebaže jsem velký skeptik a pochybovač, jóga mi pomohla. Zaznamenala jsem, že zmizely noční bolesti zad ( a to i přesto, že jsem od skončení kurzu téměř necvičila), kterými jsem trpěla víc než patnáct let - někdy jsem musela spát jako skrčenec (se zády do oblouku), aby se mi alespoň trochu ulevilo.

Mílapedagožka

Děkuji Ivě Kukačkové za její kurzy jógy. Našla jsem zde vše, co moje tělíčko a duše potřebovala. Nádherné propojení pohybu tělíčka a pohlazení duše.

LíbaDůchodkyně

Masérům, terapeutům a prodejcům zboží pro zdravý životní styl nabízím spolupráci při distribuci videa. Ohledně podmínek spolupráce mě kontaktujte telefonicky na tel. 777 285 488 nebo e-mailem: kukackova@prirozenou-cestou.cz, nebo vyplňte formulář a ozvu se Vám sama:

Chci informace
o podmínkách spolupráce

Potřebujete poradit?

Napište mi na kukackova@prirozenou-cestou.cz nebo volejte na 777 285 488.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.